0325008.HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0325008.HXP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0325008.HXP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 8A 250VAC 3AB 3AG
Duomenų lapai: 0325008.HXP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
0325008.HXP specifikacijos
Dalies numeris 0325008.HXP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERAMIC 8A 250VAC 3AB 3AG "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 63445 pcs Duomenų lapas 0325008.HXP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm)
Serija 325 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Kiti vardai 0325008.HXP-ND
325008.P
325008P
F7947
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 67.1 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0193 Ohms Dabartinis įvertinimas 8A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 400A