03152.25VXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 03152.25VXP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 2.25A 250VAC 3AB 3AG
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
03152.25VXP specifikacijos
Dalies numeris 03152.25VXP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 2.25A 250VAC 3AB 3AG "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 18119 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.275" Dia x 1.275" L (6.99mm x 32.39mm)
Serija 315 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Kiti vardai 3152.25VXP Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 121 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0968 Ohms Dabartinis įvertinimas 2.25A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 100A