03152.25MXB
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
03152.25MXB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 03152.25MXB
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 2.25A 250VAC 3AB 3AG
Duomenų lapai: 03152.25MXB.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
03152.25MXB specifikacijos
Dalies numeris 03152.25MXB Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 2.25A 250VAC 3AB 3AG "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4010 pcs Duomenų lapas 03152.25MXB.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.275" Dia x 1.275" L (6.99mm x 32.39mm)
Serija 315 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Kiti vardai 3152.25B
M3152.25B
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 121 "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Saugiklių tipas Cartridge, Glass Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.096 Ohms
Dabartinis įvertinimas 2.25A Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 100A Patvirtinimai CSA, METI, UL