026302.5WRT1L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
026302.5WRT1L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 026302.5WRT1L
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BOARD MNT 2.5A 250VAC AXIAL
Duomenų lapai: 026302.5WRT1L.pdf
  • Pranešimas
026302.5WRT1L specifikacijos
Dalies numeris 026302.5WRT1L Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BOARD MNT 2.5A 250VAC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 76442 pcs Duomenų lapas 026302.5WRT1L.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.155" Dia x 0.280" L (3.94mm x 7.11mm)
Serija PICO® II 263 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Axial
Kiti vardai 26302.5T1L Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 1.197 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.034 Ohms Dabartinis įvertinimas 2.5A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A
Patvirtinimai CSA, PSE, UR
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
026302.5WRT1
026302.5WRT1
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE BOARD MNT 2.5A 250VAC AXIAL