026302.5WRT1
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
026302.5WRT1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 026302.5WRT1
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BOARD MNT 2.5A 250VAC AXIAL
Duomenų lapai: 026302.5WRT1.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
026302.5WRT1 specifikacijos
Dalies numeris 026302.5WRT1 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BOARD MNT 2.5A 250VAC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4121 pcs Duomenų lapas 026302.5WRT1.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.155" Dia x 0.280" L (3.94mm x 7.11mm)
Serija PICO® II 263 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Axial
Kiti vardai 026302.5WRT1-
26302.5T1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 1.197 "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Saugiklių tipas Board Mount (Cartridge Style Excluded) Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.034 Ohms
Dabartinis įvertinimas 2.5A Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A Patvirtinimai CSA, PSE, UR