0239.700HXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0239.700HXEP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0239.700HXEP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 700MA 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 1.0239.700HXEP.pdf2.0239.700HXEP.pdf3.0239.700HXEP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
0239.700HXEP specifikacijos
Dalies numeris 0239.700HXEP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 700MA 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 75950 pcs Duomenų lapas 1.0239.700HXEP.pdf2.0239.700HXEP.pdf3.0239.700HXEP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.217" Dia x 0.846" L (5.50mm x 21.50mm)
Serija 239 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm (Axial)
Kiti vardai 239.700XEP Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 4.12 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.5375 Ohms Dabartinis įvertinimas 700mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A