0239.700HXE
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0239.700HXE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0239.700HXE
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 700MA 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 1.0239.700HXE.pdf2.0239.700HXE.pdf3.0239.700HXE.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
0239.700HXE specifikacijos
Dalies numeris 0239.700HXE Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 700MA 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5019 pcs Duomenų lapas 1.0239.700HXE.pdf2.0239.700HXE.pdf3.0239.700HXE.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Serija 239 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm (Axial)