023501.6VXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
023501.6VXP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 023501.6VXP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 023501.6VXP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
023501.6VXP specifikacijos
Dalies numeris 023501.6VXP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 46300 pcs Duomenų lapas 023501.6VXP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija 235 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm
Kiti vardai 23501.6VXP Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 2.025 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0758 Ohms Dabartinis įvertinimas 1.6A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 100A