023501.6MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
023501.6MXEP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 023501.6MXEP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 1.6A 250VAC AXIAL
Duomenų lapai: 023501.6MXEP.pdf
  • Pranešimas
023501.6MXEP specifikacijos
Dalies numeris 023501.6MXEP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 1.6A 250VAC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 122634 pcs Duomenų lapas 023501.6MXEP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.220" Dia x 0.846" L (5.60mm x 21.50mm)
Serija 235 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard (Axial)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 2.025
Saugiklių tipas Cartridge, Glass Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0758 Ohms
Dabartinis įvertinimas 1.6A Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 100A Patvirtinimai CE, CSA, KC, PSE, UL