023001.5DRT3SW
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
023001.5DRT3SW Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 023001.5DRT3SW
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 1.5A 250VAC AXIAL
Duomenų lapai: 023001.5DRT3SW.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
023001.5DRT3SW specifikacijos
Dalies numeris 023001.5DRT3SW Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 1.5A 250VAC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5217 pcs Duomenų lapas 023001.5DRT3SW.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.177" Dia x 0.571" L (4.50mm x 14.50mm)