023001.5DRT2SP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
023001.5DRT2SP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 023001.5DRT2SP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 1.5A 250VAC 125VDC
Duomenų lapai: 023001.5DRT2SP.pdf
  • Pranešimas
023001.5DRT2SP specifikacijos
Dalies numeris 023001.5DRT2SP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 1.5A 250VAC 125VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 97447 pcs Duomenų lapas 023001.5DRT2SP.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Dydis / Matmenys 0.177" Dia x 0.571" L (4.50mm x 14.50mm) Serija 230
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard (Axial) Kiti vardai 23001.5ST2P
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 15
Saugiklių tipas Cartridge, Glass Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.1077 Ohms
Dabartinis įvertinimas 1.5A Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A AC, 10kA DC Patvirtinimai CE, CSA, PSE, UL