0229.750MXSP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0229.750MXSP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0229.750MXSP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 750MA 250VAC 125VDC
Duomenų lapai: 0229.750MXSP.pdf
  • Pranešimas
0229.750MXSP specifikacijos
Dalies numeris 0229.750MXSP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 750MA 250VAC 125VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 136882 pcs Duomenų lapas 0229.750MXSP.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Dydis / Matmenys 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm) Serija 229
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 2AG, 5mm x 15mm Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 2.95 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.343 Ohms Dabartinis įvertinimas 750mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A AC, 10kA DC