0229.600VXSP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0229.600VXSP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0229.600VXSP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 600MA 250VAC 125VDC
Duomenų lapai: 0229.600VXSP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
0229.600VXSP specifikacijos
Dalies numeris 0229.600VXSP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 600MA 250VAC 125VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 24646 pcs Duomenų lapas 0229.600VXSP.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Dydis / Matmenys 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm) Serija 229
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 2AG, 5mm x 15mm Kiti vardai 229.600VXSP
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 1.75
Saugiklių tipas Cartridge, Glass Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.4805 Ohms
Dabartinis įvertinimas 600mA Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A AC, 10kA DC Patvirtinimai CE, CSA, UL