02193.15TXAP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02193.15TXAP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 02193.15TXAP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 02193.15TXAP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
02193.15TXAP specifikacijos
Dalies numeris 02193.15TXAP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 32551 pcs Duomenų lapas 02193.15TXAP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija 219XA Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm
Kiti vardai 2193.15TXAP Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 202 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0231 Ohms Dabartinis įvertinimas 3.15A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 150A