02193.15MXAE
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02193.15MXAE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 02193.15MXAE
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 02193.15MXAE.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
02193.15MXAE specifikacijos
Dalies numeris 02193.15MXAE Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5594 pcs Duomenų lapas 02193.15MXAE.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Serija 219XA Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm (Axial)
Kiti vardai 02193.15MXAE- Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 202 "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Saugiklių tipas Cartridge, Glass Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0231 Ohms
Dabartinis įvertinimas 3.15A Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 150A Patvirtinimai CCC, CE, CSA, PSE, SEMKO, UL, VDE
Susiję produktai
02193.15MRAET1P
02193.15MRAET1P
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM
Sandelyje: 69343 pcs
parsisiųsti: 02193.15MRAET1P.pdf
RFQ
021I,AL
021I,AL
Gamintojai: Serpac Electronic Enclosures
apibūdinimas: BOX ABS ALMOND 4.1"L X 2.6"W
Sandelyje: 16852 pcs
parsisiųsti: 021I,AL.pdf
RFQ
02193.15MXE
02193.15MXE
parsisiųsti: 02193.15MXE.pdf
02193.15MXABP
02193.15MXABP
Gamintojai: Littelfuse Inc.
parsisiųsti: 02193.15MXABP.pdf
021I,BK
021I,BK
apibūdinimas: BOX ABS BLACK 4.1"L X 2.6"W
parsisiųsti: 021I,BK.pdf
02193.15M
02193.15M
parsisiųsti: 02193.15M.pdf
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: LVDT AMPLIFIER
Sandelyje: 183 pcs
parsisiųsti: 02192500-060.pdf
02193.15MXA
02193.15MXA
parsisiųsti: 02193.15MXA.pdf
02193.15MXAEP
02193.15MXAEP