02191.25MXAEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02191.25MXAEP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 02191.25MXAEP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 02191.25MXAEP.pdf
  • Pranešimas
02191.25MXAEP specifikacijos
Dalies numeris 02191.25MXAEP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 72821 pcs Duomenų lapas 02191.25MXAEP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Serija 219XA Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm (Axial)
Kiti vardai 02191.25XAEP Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 27.15 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0817 Ohms Dabartinis įvertinimas 1.25A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 150A
Patvirtinimai CCC, CE, CSA, PSE, SEMKO, UL, VDE
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
021906.3MXE
021906.3MXE
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE GLASS 6.3A 250VAC 5X20MM
Sandelyje: 5560 pcs
parsisiųsti: 021906.3MXE.pdf
RFQ
02191.25MXAP
02191.25MXAP
apibūdinimas: FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM
Sandelyje: 152730 pcs
parsisiųsti: 02191.25MXAP.pdf
RFQ
02193.15M
02193.15M
apibūdinimas: FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM