02191.25MXA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02191.25MXA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 02191.25MXA
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 02191.25MXA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
02191.25MXA specifikacijos
Dalies numeris 02191.25MXA Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4943 pcs Duomenų lapas 02191.25MXA.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija 219XA Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm
Kiti vardai 02191.25A
02191.25MXA-
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 27.15 "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Saugiklių tipas Cartridge, Glass Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0817 Ohms
Dabartinis įvertinimas 1.25A Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 150A Patvirtinimai CCC, CE, CSA, PSE, SEMKO, UL, VDE
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
021906.3MXAEP
021906.3MXAEP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE GLASS 6.3A 250VAC 5X20MM
Sandelyje: 95532 pcs
parsisiųsti: 021906.3MXAEP.pdf
RFQ
02191.25MXAEP
02191.25MXAEP
apibūdinimas: FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM
Sandelyje: 72821 pcs
parsisiųsti: 02191.25MXAEP.pdf
RFQ
02191.25MXABP
02191.25MXABP
parsisiųsti: 02191.25MXABP.pdf
021906.3MXAE
021906.3MXAE
parsisiųsti: 021906.3MXAE.pdf
02191.25MXAP
02191.25MXAP
parsisiųsti: 02191.25MXAP.pdf
02191.25MXE
02191.25MXE
parsisiųsti: 02191.25MXE.pdf
021906.3MXAP
021906.3MXAP
parsisiųsti: 021906.3MXAP.pdf
02191.25MXAF5P
02191.25MXAF5P
parsisiųsti: 02191.25MXAF5P.pdf
02191.25MXAE
02191.25MXAE
parsisiųsti: 02191.25MXAE.pdf
02191.25M
02191.25M
parsisiųsti: 02191.25M.pdf