021906.3MXABP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
021906.3MXABP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 021906.3MXABP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 6.3A 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 1.021906.3MXABP.pdf2.021906.3MXABP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
021906.3MXABP specifikacijos
Dalies numeris 021906.3MXABP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 6.3A 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 129138 pcs Duomenų lapas 1.021906.3MXABP.pdf2.021906.3MXABP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija 219XA Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm
Kiti vardai 021906.3MXABP-ND
0219063MXABP
21906.3MXABP
F4649
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 1093.040 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0117 Ohms Dabartinis įvertinimas 6.3A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 150A
Patvirtinimai CCC, CE, CSA, PSE, SEMKO, UL, VDE
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
021902.5TXAP
021902.5TXAP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM
Sandelyje: 29464 pcs
parsisiųsti: 021902.5TXAP.pdf
RFQ
apibūdinimas: FUSE GLASS 6.3A 250VAC 5X20MM
Sandelyje: 27189 pcs
parsisiųsti: 021906.3TXAP.pdf
RFQ
021906.3M
021906.3M
parsisiųsti: 021906.3M.pdf
apibūdinimas: FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM
parsisiųsti: 02191.25M.pdf
021906.3MXAP
021906.3MXAP
parsisiųsti: 021906.3MXAP.pdf
021906.3MXAE
021906.3MXAE
parsisiųsti: 021906.3MXAE.pdf
021906.3MXA
021906.3MXA