021906.3MXA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
021906.3MXA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 021906.3MXA
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 6.3A 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 021906.3MXA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
021906.3MXA specifikacijos
Dalies numeris 021906.3MXA Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 6.3A 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4468 pcs Duomenų lapas 021906.3MXA.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija 219XA Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm
Kiti vardai 021906.3A
021906.3MXA-
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 1093.040 "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Saugiklių tipas Cartridge, Glass Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0117 Ohms
Dabartinis įvertinimas 6.3A Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 150A Patvirtinimai CCC, CE, CSA, PSE, SEMKO, UL, VDE
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
021902.5MXE
021902.5MXE
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM
Sandelyje: 5838 pcs
parsisiųsti: 021902.5MXE.pdf
RFQ
021906.3MXABP
021906.3MXABP
apibūdinimas: FUSE GLASS 6.3A 250VAC 5X20MM
Sandelyje: 129138 pcs
parsisiųsti: 021906.3MXABP.pdf
RFQ
021906.3MXAP
021906.3MXAP
parsisiųsti: 021906.3MXAP.pdf
021902.5TXAP
021902.5TXAP
parsisiųsti: 021902.5TXAP.pdf
021902.5MXAEP
021902.5MXAEP
parsisiųsti: 021902.5MXAEP.pdf
021906.3MXAE
021906.3MXAE
parsisiųsti: 021906.3MXAE.pdf
parsisiųsti: 021906.3MXE.pdf
021906.3MXAEP
021906.3MXAEP
parsisiųsti: 021906.3MXAEP.pdf
021902.5MXAP
021902.5MXAP
parsisiųsti: 021902.5MXAP.pdf
021906.3M
021906.3M
parsisiųsti: 021906.3M.pdf
021902.5MXAE
021902.5MXAE