0219.800MXE
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0219.800MXE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0219.800MXE
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 800MA 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 0219.800MXE.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
0219.800MXE specifikacijos
Dalies numeris 0219.800MXE Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 800MA 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4520 pcs Duomenų lapas 0219.800MXE.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Serija 219 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm (Axial)