0219.800MXAEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0219.800MXAEP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0219.800MXAEP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 800MA 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 0219.800MXAEP.pdf
  • Pranešimas
0219.800MXAEP specifikacijos
Dalies numeris 0219.800MXAEP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 800MA 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 62694 pcs Duomenų lapas 0219.800MXAEP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Serija 219XA Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm (Axial)
Kiti vardai 0219.800XAEP Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 9.35 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.1635 Ohms Dabartinis įvertinimas 800mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 150A
Patvirtinimai CCC, CE, CSA, SEMKO, UL, VDE
Susiję produktai
0219.800MXAP
0219.800MXAP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE GLASS 800MA 250VAC 5X20MM
Sandelyje: 118395 pcs
parsisiųsti: 0219.800MXAP.pdf
RFQ
0219.800MXA
0219.800MXA
Sandelyje: 4399 pcs
parsisiųsti: 0219.800MXA.pdf
RFQ
0219001.MXABP
0219001.MXABP
Gamintojai: Littelfuse Inc.
apibūdinimas: FUSE GLASS 1A 250VAC 5X20MM
parsisiųsti: 0219001.MXABP.pdf
0219.800MXE
0219.800MXE
parsisiųsti: 0219.800MXE.pdf
0219.800M
0219.800M
parsisiųsti: 0219.800M.pdf
parsisiųsti: 0219001.M.pdf
parsisiųsti: 0219.800MXABP.pdf
0219.800MXAE
0219.800MXAE