02183.15MXF5P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02183.15MXF5P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 02183.15MXF5P
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 1.02183.15MXF5P.pdf2.02183.15MXF5P.pdf
  • Pranešimas
02183.15MXF5P specifikacijos
Dalies numeris 02183.15MXF5P Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 82517 pcs Duomenų lapas 1.02183.15MXF5P.pdf2.02183.15MXF5P.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija 218 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm
Kiti vardai 2183.15MXF5P Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 38.15 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0173 Ohms Dabartinis įvertinimas 3.15A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A
Patvirtinimai CCC, CE, CSA, KC, PSE, SEMKO, UL, VDE
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
02183.15MXF18P
02183.15MXF18P
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM
Sandelyje: 99755 pcs
parsisiųsti: 02183.15MXF18P.pdf
RFQ
02183.15MXP
02183.15MXP
Sandelyje: 144593 pcs
parsisiųsti: 02183.15MXP.pdf
RFQ
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: SENSOR ROTARY 120DEG WIRE LEADS
Sandelyje: 625 pcs
parsisiųsti: 02183000-000.pdf
02183.15MXEP
02183.15MXEP