02183.15MRET1P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02183.15MRET1P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 02183.15MRET1P
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 02183.15MRET1P.pdf
  • Pranešimas
02183.15MRET1P specifikacijos
Dalies numeris 02183.15MRET1P Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 69108 pcs Duomenų lapas 02183.15MRET1P.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Serija 218 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 5mm x 20mm (Axial)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 38.15
Saugiklių tipas Cartridge, Glass Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0173 Ohms
Dabartinis įvertinimas 3.15A Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A Patvirtinimai CCC, CE, CSA, K-MARK, PSE, SEMKO, UL, VDE
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
02183.15H
02183.15H
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM