0218.160MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0218.160MXEP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0218.160MXEP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 160MA 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 0218.160MXEP.pdf
  • Pranešimas
0218.160MXEP specifikacijos
Dalies numeris 0218.160MXEP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 160MA 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 100191 pcs Duomenų lapas 0218.160MXEP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Serija 218 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm (Axial)
Kiti vardai 218.160XEP Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 0.219 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 2.55 Ohms Dabartinis įvertinimas 160mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A
Patvirtinimai CCC, CE, CSA, K-MARK, SEMKO, UL, VDE
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0218.160MXE
0218.160MXE
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE GLASS 160MA 250VAC 5X20MM