0218.160MXBP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0218.160MXBP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0218.160MXBP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 160MA 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 1.0218.160MXBP.pdf2.0218.160MXBP.pdf
  • Pranešimas
0218.160MXBP specifikacijos
Dalies numeris 0218.160MXBP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 160MA 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 87505 pcs Duomenų lapas 1.0218.160MXBP.pdf2.0218.160MXBP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija 218 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm
Kiti vardai 218.160MXBP Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 0.144 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Saugiklių tipas Cartridge, Glass Nuolatinis šaltasis atsparumas 3.7 Ohms
Dabartinis įvertinimas 160mA Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A Patvirtinimai CCC, CE, CSA, KC, SEMKO, UL, VDE