02151.25MXESPP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02151.25MXESPP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 02151.25MXESPP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 1.25A 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 1.02151.25MXESPP.pdf2.02151.25MXESPP.pdf
  • Pranešimas
02151.25MXESPP specifikacijos
Dalies numeris 02151.25MXESPP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERAMIC 1.25A 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 169519 pcs Duomenų lapas 1.02151.25MXESPP.pdf2.02151.25MXESPP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija 215SP Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm (Axial)
Kiti vardai 0215125MXESPP
F3581
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 3.2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.1074 Ohms Dabartinis įvertinimas 1.25A