02151.25MXB930P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02151.25MXB930P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 02151.25MXB930P
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE 250V HBC SB CC 5X20 1.25A
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
02151.25MXB930P specifikacijos
Dalies numeris 02151.25MXB930P Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE 250V HBC SB CC 5X20 1.25A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 68632 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija 215 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial Bend Cylinder
Kiti vardai 2151.25MXB930P Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 3.2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.1074 Ohms Dabartinis įvertinimas 1.25A