021302.5MXBP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
021302.5MXBP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 021302.5MXBP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 1.021302.5MXBP.pdf2.021302.5MXBP.pdf
  • Pranešimas
021302.5MXBP specifikacijos
Dalies numeris 021302.5MXBP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 102208 pcs Duomenų lapas 1.021302.5MXBP.pdf2.021302.5MXBP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija 213 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm
Kiti vardai 21302.5MXBP Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 138 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0305 Ohms Dabartinis įvertinimas 2.5A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A
Patvirtinimai BSI, CCC, CE, CSA, PSE, SEMKO, UR, VDE
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
021301.6MXE
021301.6MXE
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM
Sandelyje: 4015 pcs
parsisiųsti: 021301.6MXE.pdf
RFQ
021302.5M
021302.5M
apibūdinimas: FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM