021301.6MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
021301.6MXEP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 021301.6MXEP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 021301.6MXEP.pdf
  • Pranešimas
021301.6MXEP specifikacijos
Dalies numeris 021301.6MXEP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 119202 pcs Duomenų lapas 021301.6MXEP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Serija 213 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm (Axial)
Kiti vardai 021301.6XEP Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 44.2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0551 Ohms Dabartinis įvertinimas 1.6A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A
Patvirtinimai BSI, CCC, CE, CSA, PSE, SEMKO, UR, VDE
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0213005.MXP
0213005.MXP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE GLASS 5A 250VAC 5X20MM
Sandelyje: 140713 pcs
parsisiųsti: 0213005.MXP.pdf
RFQ
021301.6MRET1P
021301.6MRET1P
apibūdinimas: FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM
Sandelyje: 120129 pcs
parsisiųsti: 021301.6MRET1P.pdf
RFQ
021301.6MXE
021301.6MXE