0213.200MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0213.200MXEP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0213.200MXEP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 0213.200MXEP.pdf
  • Pranešimas
0213.200MXEP specifikacijos
Dalies numeris 0213.200MXEP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 76295 pcs Duomenų lapas 0213.200MXEP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Serija 213 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm (Axial)
Kiti vardai 0213.200XEP Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 0.225 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 1.6 Ohms Dabartinis įvertinimas 200mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A
Susiję produktai
0213.200MXE
0213.200MXE
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM
Sandelyje: 5741 pcs
parsisiųsti: 0213.200MXE.pdf
RFQ
0213.200MXBP
0213.200MXBP
Sandelyje: 73703 pcs
parsisiųsti: 0213.200MXBP.pdf
RFQ
0213.200TXP
0213.200TXP
parsisiųsti: 0213.200TXP.pdf
0213.250M
0213.250M
apibūdinimas: FUSE GLASS 250MA 250VAC 5X20MM
parsisiųsti: 0213.250M.pdf
parsisiųsti: 0213.250MXBP.pdf
parsisiųsti: 0213.200M.pdf
Gamintojai: Dialight
apibūdinimas: LENS CLEAR SNAP IN
parsisiųsti: 0212900300.pdf
0213.200MXP
0213.200MXP
parsisiųsti: 0213.200MXP.pdf
Gamintojai: Dialight
parsisiųsti:
apibūdinimas: LIGHT SHIELD PANEL IND
parsisiųsti:
0213.250MRET1P
0213.250MRET1P