0213.200MXBP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0213.200MXBP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0213.200MXBP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 1.0213.200MXBP.pdf2.0213.200MXBP.pdf
  • Pranešimas
0213.200MXBP specifikacijos
Dalies numeris 0213.200MXBP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 73703 pcs Duomenų lapas 1.0213.200MXBP.pdf2.0213.200MXBP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija 213 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm
Kiti vardai 213.200MXBP Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 0.225 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 1.6 Ohms Dabartinis įvertinimas 200mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A
Patvirtinimai BSI, CCC, CE, CSA, SEMKO, UR, VDE
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0213.200MXP
0213.200MXP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM
Sandelyje: 79437 pcs
parsisiųsti: 0213.200MXP.pdf
RFQ
0213.250M
0213.250M
apibūdinimas: FUSE GLASS 250MA 250VAC 5X20MM
Sandelyje: 5292 pcs
parsisiųsti: 0213.250M.pdf
RFQ
Gamintojai: Dialight
apibūdinimas: LENS CLEAR SNAP IN
parsisiųsti:
Gamintojai: Dialight
apibūdinimas: LIGHT SHIELD PANEL IND
parsisiųsti:
parsisiųsti: 0212900200.pdf
0213.200TXP
0213.200TXP
parsisiųsti: 0213.200TXP.pdf
Gamintojai: Weidmuller
apibūdinimas: CONN TERM BLK FEED THRU 8-22 AWG
parsisiųsti: 0212880000.pdf
0213.200MXEP
0213.200MXEP
parsisiųsti: 0213.200MXEP.pdf
0213.250MRET1P
0213.250MRET1P
parsisiųsti: 0213.250MRET1P.pdf
parsisiųsti: 0213.200M.pdf
0213.200MXE
0213.200MXE
parsisiųsti: 0213.200MXE.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus