02092.25MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02092.25MXP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 02092.25MXP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 2.25A 350VAC 2AG
Duomenų lapai: 02092.25MXP.pdf
  • Pranešimas
02092.25MXP specifikacijos
Dalies numeris 02092.25MXP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 2.25A 350VAC 2AG "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 169941 pcs Duomenų lapas 02092.25MXP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 350V Dydis / Matmenys 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm)
Serija 209 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 2AG, 5mm x 15mm
Kiti vardai 2092.25MXP Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 39 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0567 Ohms Dabartinis įvertinimas 2.25A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 100A