02091.25MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02091.25MXEP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 02091.25MXEP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 1.25A 350VAC 2AG
Duomenų lapai: 02091.25MXEP.pdf
  • Pranešimas
02091.25MXEP specifikacijos
Dalies numeris 02091.25MXEP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 1.25A 350VAC 2AG "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 135321 pcs Duomenų lapas 02091.25MXEP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 350V Dydis / Matmenys 0.185" Dia x 0.570" L (4.70mm x 14.48mm)
Serija 209 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 2AG, 5mm x 15mm (Axial)
Kiti vardai 2091.25MXEP Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 9.8 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.146 Ohms Dabartinis įvertinimas 1.25A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 100A