020803.5MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
020803.5MXEP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 020803.5MXEP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 3.5A 350VAC 2AG
Duomenų lapai: 020803.5MXEP.pdf
  • Pranešimas
020803.5MXEP specifikacijos
Dalies numeris 020803.5MXEP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 3.5A 350VAC 2AG "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 175306 pcs Duomenų lapas 020803.5MXEP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 350V Dydis / Matmenys 0.185" Dia x 0.570" L (4.70mm x 14.48mm)
Serija 208 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 2AG, 5mm x 15mm (Axial)
Kiti vardai 020803.5EP Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 6.7 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0265 Ohms Dabartinis įvertinimas 3.5A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 100A
Patvirtinimai CE, cURus, PSE
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0208010.MXEP
0208010.MXEP
Gamintojai: Littelfuse Inc.
apibūdinimas: FUSE GLASS 10A 350VAC 2AG
Sandelyje: 290698 pcs
parsisiųsti: 0208010.MXEP.pdf
RFQ
Gamintojai: Phoenix Contact
apibūdinimas: TERM BLOCK INSERTION BRIDGE
Sandelyje: 4455 pcs
parsisiųsti:
RFQ
020802.5MXP
020802.5MXP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE GLASS 2.5A 350VAC 2AG
parsisiųsti: 020802.5MXP.pdf
Gamintojai: Bopla Enclosures
apibūdinimas: BOX FIBERGLASS GRY 3.15"LX2.95"W
parsisiųsti: 020808060.pdf
Gamintojai: Bopla Enclosures
parsisiųsti: 020808080.pdf
parsisiųsti: 020802.5MXEP.pdf
parsisiųsti: 0208010.MXP.pdf
apibūdinimas: BOX FIBERGLASS GRY 4.33"LX2.95"W