020802.5MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
020802.5MXP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 020802.5MXP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 2.5A 350VAC 2AG
Duomenų lapai: 020802.5MXP.pdf
  • Pranešimas
020802.5MXP specifikacijos
Dalies numeris 020802.5MXP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 2.5A 350VAC 2AG "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 204886 pcs Duomenų lapas 020802.5MXP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 350V Dydis / Matmenys 0.185" Dia x 0.570" L (4.70mm x 14.48mm)
Serija 208 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 2AG, 5mm x 15mm
Kiti vardai 020802.5P Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 2.68 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0372 Ohms Dabartinis įvertinimas 2.5A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 100A
Patvirtinimai CE, cURus, PSE
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Bopla Enclosures
apibūdinimas: BOX FIBERGLASS GRY 3.15"LX2.95"W
Sandelyje: 5260 pcs
parsisiųsti: 020808060.pdf
RFQ
020802.5DRT1P
020802.5DRT1P
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE GLASS 2.5A 350VAC 2AG
Sandelyje: 190292 pcs
parsisiųsti: 020802.5DRT1P.pdf
RFQ
Gamintojai: Bopla Enclosures
apibūdinimas: BOX FIBERGLASS GRY 4.33"LX2.95"W