95C06D2T
Grayhill, Inc.Grayhill, Inc.
Grayhill, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 95C06D2T
Gamintojas / Gamintojas: Grayhill, Inc.
Prekės aprašymas SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Duomenų lapai: 95C06D2T.pdf
  • Pranešimas
95C06D2T specifikacijos
Dalies numeris 95C06D2T Gamintojas Grayhill, Inc.
apibūdinimas SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 268676 pcs Duomenų lapas 95C06D2T.pdf
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungti keliones 0.25mm
Perjungti funkciją Off-Mom Serija 95C
Pakuotė Bulk Kontūrai 6.20mm x 6.20mm
Darbinė temperatūra -25°C ~ 70°C Darbo jėga 100gf
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mechaninis gyvenimas 1,000,000 Cycles Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Apšvietimas Įtampa (nominali) - Apšvietimo tipas, spalva -
Apšvietimas Non-Illuminated funkcijos Tactile Feedback
Išsamus aprašymas Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Through Hole Kontaktinis įvertinimas @ Įtampa 0.05A @ 12VDC
Grandinė SPST-NO Pavaros tipas Standard
Pavaros kryptis Top Actuated Pavaros medžiaga Polyamide (PA), Nylon
Pavaros ilgis, dešinysis kampas - Pavaros aukštis nuo PCB, vertikalus 9.50mm