95C06D2RAT
Grayhill, Inc.Grayhill, Inc.
Grayhill, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 95C06D2RAT
Gamintojas / Gamintojas: Grayhill, Inc.
Prekės aprašymas SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Duomenų lapai: 95C06D2RAT.pdf
  • Pranešimas
95C06D2RAT specifikacijos
Dalies numeris 95C06D2RAT Gamintojas Grayhill, Inc.
apibūdinimas SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 242727 pcs Duomenų lapas 95C06D2RAT.pdf
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungti keliones 0.25mm
Perjungti funkciją Off-Mom Serija 95C
Pakuotė Bulk Kontūrai 7.40mm x 7.20mm
Darbinė temperatūra -25°C ~ 70°C Darbo jėga 100gf
Montavimo tipas Through Hole, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mechaninis gyvenimas 1,000,000 Cycles Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Apšvietimas Įtampa (nominali) - Apšvietimo tipas, spalva -
Apšvietimas Non-Illuminated funkcijos Tactile Feedback
Išsamus aprašymas Tactile Switch SPST-NO Side Actuated Through Hole, Right Angle Kontaktinis įvertinimas @ Įtampa 0.05A @ 12VDC
Grandinė SPST-NO Pavaros tipas Standard
Pavaros kryptis Side Actuated Pavaros medžiaga Polyamide (PA), Nylon
Pavaros ilgis, dešinysis kampas 9.50mm Pavaros aukštis nuo PCB, vertikalus -