MBRT600150R
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRT600150R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBRT600150R
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 150V 300A 3 TOWER
Duomenų lapai: MBRT600150R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
MBRT600150R specifikacijos
Dalies numeris MBRT600150R Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 150V 300A 3 TOWER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1020 pcs Duomenų lapas MBRT600150R.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 880mV @ 300A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 150V
Tiekėjo prietaisų paketas Three Tower Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Three Tower Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky Diodų konfigūracija 1 Pair Common Anode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 150V 300A Chassis Mount Three Tower Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1mA @ 150V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 300A