MBRT50060R
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRT50060R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBRT50060R
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE MODULE 60V 500A 3TOWER
Duomenų lapai: 1.MBRT50060R.pdf2.MBRT50060R.pdf
  • Pranešimas
MBRT50060R specifikacijos
Dalies numeris MBRT50060R Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE MODULE 60V 500A 3TOWER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1180 pcs Duomenų lapas 1.MBRT50060R.pdf2.MBRT50060R.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 800mV @ 250A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 60V
Tiekėjo prietaisų paketas Three Tower Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Three Tower Kiti vardai MBRT50060RGN
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky Diodų konfigūracija 1 Pair Common Anode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 60V 500A (DC) Chassis Mount Three Tower Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1mA @ 20V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 500A (DC)