MBRT50030R
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRT50030R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBRT50030R
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE MODULE 30V 500A 3TOWER
Duomenų lapai: 1.MBRT50030R.pdf2.MBRT50030R.pdf
  • Pranešimas
MBRT50030R specifikacijos
Dalies numeris MBRT50030R Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE MODULE 30V 500A 3TOWER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1411 pcs Duomenų lapas 1.MBRT50030R.pdf2.MBRT50030R.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 750mV @ 250A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 30V
Tiekėjo prietaisų paketas Three Tower Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Three Tower Kiti vardai MBRT50030RGN
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky Diodų konfigūracija 1 Pair Common Anode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 30V 500A (DC) Chassis Mount Three Tower Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1mA @ 20V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 500A (DC)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MBRT500200
MBRT500200
Gamintojai: GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 200V 250A 3 TOWER
Sandelyje: 1400 pcs
parsisiųsti: MBRT500200.pdf
RFQ
apibūdinimas: DIODE MODULE 30V 500A 3TOWER