MBRT500200
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRT500200 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBRT500200
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 200V 250A 3 TOWER
Duomenų lapai: MBRT500200.pdf
  • Pranešimas
MBRT500200 specifikacijos
Dalies numeris MBRT500200 Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 200V 250A 3 TOWER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1400 pcs Duomenų lapas MBRT500200.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 920mV @ 250A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 200V
Tiekėjo prietaisų paketas Three Tower Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Three Tower Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 200V 250A Chassis Mount Three Tower Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1mA @ 200V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 250A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MBRT500100R
MBRT500100R
Gamintojai: GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas: DIODE MODULE 100V 500A 3TOWER
Sandelyje: 1486 pcs
parsisiųsti: MBRT500100R.pdf
RFQ
MBRT500150
MBRT500150
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 150V 250A 3 TOWER
Sandelyje: 1315 pcs
parsisiųsti: MBRT500150.pdf
RFQ
apibūdinimas: DIODE MODULE 20V 500A 3TOWER
parsisiųsti: MBRT50020.pdf
parsisiųsti: MBRT500150R.pdf
MBRT500200R
MBRT500200R
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 200V 250A 3 TOWER