MBRT30080R
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRT30080R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBRT30080R
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE MODULE 80V 300A 3TOWER
Duomenų lapai: 1.MBRT30080R.pdf2.MBRT30080R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
MBRT30080R specifikacijos
Dalies numeris MBRT30080R Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE MODULE 80V 300A 3TOWER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1571 pcs Duomenų lapas 1.MBRT30080R.pdf2.MBRT30080R.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 880mV @ 150A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 80V
Tiekėjo prietaisų paketas Three Tower Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Three Tower Kiti vardai MBRT30080RGN
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Diodų konfigūracija 1 Pair Common Anode Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 80V 300A (DC) Chassis Mount Three Tower
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1mA @ 20V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 300A (DC)