MBRT30060R
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRT30060R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBRT30060R
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE MODULE 60V 300A 3TOWER
Duomenų lapai: 1.MBRT30060R.pdf2.MBRT30060R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
MBRT30060R specifikacijos
Dalies numeris MBRT30060R Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE MODULE 60V 300A 3TOWER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1605 pcs Duomenų lapas 1.MBRT30060R.pdf2.MBRT30060R.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 800mV @ 150A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 60V
Tiekėjo prietaisų paketas Three Tower Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Three Tower Kiti vardai MBRT30060RGN
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky Diodų konfigūracija 1 Pair Common Anode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 60V 300A (DC) Chassis Mount Three Tower Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1mA @ 20V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 300A (DC)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MBRT30045RL
MBRT30045RL
Gamintojai: GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 45V 150A 3 TOWER
Sandelyje: 5831 pcs
parsisiųsti: MBRT30045RL.pdf
RFQ
MBRT30060
MBRT30060
apibūdinimas: DIODE MODULE 60V 300A 3TOWER