MBR60100R
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
GeneSiC Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBR60100R
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY REV 100V DO5
Duomenų lapai: 1.MBR60100R.pdf2.MBR60100R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
MBR60100R specifikacijos
Dalies numeris MBR60100R Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY REV 100V DO5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7752 pcs Duomenų lapas 1.MBR60100R.pdf2.MBR60100R.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 840mV @ 60A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 100V
Tiekėjo prietaisų paketas DO-5 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė DO-203AB, DO-5, Stud Kiti vardai MBR60100RGN
Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 150°C Montavimo tipas Chassis, Stud Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky, Reverse Polarity
Išsamus aprašymas Diode Schottky, Reverse Polarity 100V 60A Chassis, Stud Mount DO-5 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 5mA @ 20V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 60A Talpa @ Vr, F -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MBR60100CT
MBR60100CT
Gamintojai: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
apibūdinimas: DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220
Sandelyje: 114789 pcs
parsisiųsti: MBR60100CT.pdf
RFQ
MBR60100
MBR60100
Gamintojai: GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 100V 60A DO5