MBR60100
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
GeneSiC Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBR60100
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 100V 60A DO5
Duomenų lapai: 1.MBR60100.pdf2.MBR60100.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
MBR60100 specifikacijos
Dalies numeris MBR60100 Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 100V 60A DO5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6035 pcs Duomenų lapas 1.MBR60100.pdf2.MBR60100.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 840mV @ 60A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 100V
Tiekėjo prietaisų paketas DO-5 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė DO-203AB, DO-5, Stud Kiti vardai MBR60100GN
Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 150°C Montavimo tipas Chassis, Stud Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Išsamus aprašymas Diode Schottky 100V 60A Chassis, Stud Mount DO-5 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 5mA @ 20V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 60A Talpa @ Vr, F -
Bazinės dalies numeris MBR60100
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MBR60045CTR
MBR60045CTR
Gamintojai: GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas: DIODE MODULE 45V 300A 2TOWER
Sandelyje: 1000 pcs
parsisiųsti: MBR60045CTR.pdf
RFQ
MBR60060CT
MBR60060CT
apibūdinimas: DIODE MODULE 60V 300A 2TOWER
Sandelyje: 1036 pcs
parsisiųsti: MBR60060CT.pdf
RFQ
MBR60100PT C0G
MBR60100PT C0G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO247
parsisiųsti: MBR60100PT C0G.pdf
MBR60100CT-E3/45
MBR60100CT-E3/45
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220
parsisiųsti: MBR60100CT-E3/45.pdf
MBR60045CTRL
MBR60045CTRL
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 45V 300A 2 TOWER
parsisiųsti: MBR60045CTRL.pdf
MBR60100CT
MBR60100CT
Gamintojai: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
parsisiųsti: MBR60100CT.pdf
MBR60100PTE3/TU
MBR60100PTE3/TU
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 60A 100V TO-247AD