MBR50080CT
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBR50080CT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBR50080CT
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE MODULE 80V 500A 2TOWER
Duomenų lapai: 1.MBR50080CT.pdf2.MBR50080CT.pdf
  • Pranešimas
MBR50080CT specifikacijos
Dalies numeris MBR50080CT Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE MODULE 80V 500A 2TOWER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1384 pcs Duomenų lapas 1.MBR50080CT.pdf2.MBR50080CT.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 880mV @ 250A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 80V
Tiekėjo prietaisų paketas Twin Tower Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Twin Tower Kiti vardai MBR50080CTGN
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 80V 500A (DC) Chassis Mount Twin Tower Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1mA @ 20V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 500A (DC)