MBR5200VP-G1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBR5200VP-G1
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 200V 5A DO27
Duomenų lapai: MBR5200VP-G1.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
MBR5200VP-G1 specifikacijos
Dalies numeris MBR5200VP-G1 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 200V 5A DO27 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 5314 pcs Duomenų lapas MBR5200VP-G1.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 950mV @ 5A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 200V
Tiekėjo prietaisų paketas DO-27 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė DO-201AA, DO-27, Axial Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Išsamus aprašymas Diode Schottky 200V 5A Through Hole DO-27 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 500µA @ 200V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 5A Talpa @ Vr, F -