MBR50035CTR
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBR50035CTR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBR50035CTR
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE MODULE 35V 500A 2TOWER
Duomenų lapai: 1.MBR50035CTR.pdf2.MBR50035CTR.pdf
  • Pranešimas
MBR50035CTR specifikacijos
Dalies numeris MBR50035CTR Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE MODULE 35V 500A 2TOWER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1471 pcs Duomenų lapas 1.MBR50035CTR.pdf2.MBR50035CTR.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 750mV @ 250A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 35V
Tiekėjo prietaisų paketas Twin Tower Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Twin Tower Kiti vardai MBR50035CTRGN
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Diodų konfigūracija 1 Pair Common Anode Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 35V 500A (DC) Chassis Mount Twin Tower
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1mA @ 20V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 500A (DC)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MBR50030CT
MBR50030CT
Gamintojai: GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas: DIODE MODULE 30V 500A 2TOWER
Sandelyje: 1453 pcs
parsisiųsti: MBR50030CT.pdf
RFQ
apibūdinimas: DIODE MODULE 35V 500A 2TOWER