MBR50030CT
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBR50030CT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBR50030CT
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE MODULE 30V 500A 2TOWER
Duomenų lapai: 1.MBR50030CT.pdf2.MBR50030CT.pdf
  • Pranešimas
MBR50030CT specifikacijos
Dalies numeris MBR50030CT Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE MODULE 30V 500A 2TOWER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1453 pcs Duomenų lapas 1.MBR50030CT.pdf2.MBR50030CT.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 750mV @ 250A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 30V
Tiekėjo prietaisų paketas Twin Tower Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Twin Tower Kiti vardai MBR50030CTGN
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 30V 500A (DC) Chassis Mount Twin Tower Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1mA @ 20V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 500A (DC)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MBR50045CT
MBR50045CT
Gamintojai: GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas: DIODE MODULE 45V 500A 2TOWER
Sandelyje: 1348 pcs
parsisiųsti: MBR50045CT.pdf
RFQ
MBR50030CTR
MBR50030CTR
apibūdinimas: DIODE MODULE 30V 500A 2TOWER