MBR30040CTR
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
GeneSiC Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBR30040CTR
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE MODULE 40V 300A 2TOWER
Duomenų lapai: 1.MBR30040CTR.pdf2.MBR30040CTR.pdf
  • Pranešimas
MBR30040CTR specifikacijos
Dalies numeris MBR30040CTR Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE MODULE 40V 300A 2TOWER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2115 pcs Duomenų lapas 1.MBR30040CTR.pdf2.MBR30040CTR.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 650mV @ 150A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 40V
Tiekėjo prietaisų paketas Twin Tower Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Twin Tower Kiti vardai MBR30040CTRGN
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky Diodų konfigūracija 1 Pair Common Anode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 40V 300A (DC) Chassis Mount Twin Tower Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 8mA @ 20V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 300A (DC)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MBR30040CTRL
MBR30040CTRL
Gamintojai: GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 40V 150A 2 TOWER